Formy služeb – vyberte si nejefektivnější

Už jste se rozhodli, že vedení účetnictví, zpracování mezd nebo i daňovou evidenci pro vás budou zpracovávat naše účetní kanceláře pro oblast Praha, BrnoBratislava? Přesvědčili jste se, že to bude pro vás opravdu výhodné? Uspoříte náklady na mzdy, na školení zaměstnanců, náklady na nový software i počítačovou techniku. Budete mít jistotu, že naši pracovníci vždy znají nejnovější legislativu a dokáží si poradit se změnami a srozumitelně je vysvětlit. Ale vyberte si také formu spolupráce. I to je důležité rozhodnutí, které může výrazně zjednodušit vzájemnou komunikaci, takže i tady ušetříte čas a pracovní cesty.

Vyberte si pokročilé formy spolupráce, například on-line zpracování

Myslíte si, že vůbec nejjednodušší spolupráce bude, když naši účetní budou docházet do vaší firmy a zpracovávat data a podklady na vašem účetním a informačním systému? Takový požadavek zajisté splníme, ale rozhodně to není nejjednodušší způsob. Nabízíme další formy vedení účetnictvízpracování mezd či daňové evidence. Jde například o on-line zpracování, kdy veškeré práce děláme na vlastním účetním systému POHODA a klient je díky bezplatnému hostingu připojen on-line. Má okamžitě k dispozici zpracovaná data, která mu pomáhají k lepšímu přehledu o stavu firmy a ke strategickému rozhodování.

Zpracujeme podklady na vlastním či vašem libovolném účetním systému

Vedení účetnictví, zpracování mezddaňovou problematiku provádíme na vlastních nebo vašich libovolných systémech. Můžeme podklady zpracovávat u nás v kanceláři na našem systému a data synchronizovat pravidelně s vaším systémem pomocí importu. Pokaždé, když data importujeme, je máte okamžitě k dispozici. A může to být i denně. Z našich účetních kanceláří pro oblast Praha, BrnoBratislava se můžeme vzdáleně připojit a veškerá účetní data můžeme zpracovávat na vašich systémech. Ke všem ekonomickým informacím tak máte okamžitý přístup. Kromě toho u každé formy spolupráce můžeme data i výstupy posílat elektronickou poštou či je předávat fyzicky. Ochrana soukromých i podnikových údajů je samozřejmostí.