Daňová evidence – zbavíme vás starostí

Pro živnostníky, kteří nejsou podle zákona o účetnictví účetní jednotkou, vedeme daňovou evidenci. Víme, že pro fyzické osoby jakožto podnikatele, je účetní agenda zatěžující položkou v jejich činnosti. Měli by správně sledovat veškeré změny v předpisech, vést doklady o příjmech a výdajích, sledovat pohledávky i závazky a evidovat další položky. Máte i vy problém dodržet všechny náležitosti a vyvarovat se tak problémů s finančními úřady? Pokud se chcete zbavit těchto starostí a mít záruku perfektního pořádku, obraťte se na nás. Daňová evidence je jednou ze služeb, kterou poskytujeme.

Zajistíme pořádek ve vaší daňové evidenci a také poradíme

Naše daňové a účetní kanceláře pro oblasti Praha, BrnoBratislava, které se zabývají službami účetní agendy, jako je vedení účetnictví, zpracování mezd a daňová problematika, poskytují fyzickým osobám pomoc s daňovou evidencí. Naší výhodu je, že máme přehled o nejnovějších legislativních změnách, máme dlouholeté zkušenosti a víme, jakých chyb se živnostníci nejčastěji při zpracování dopouštějí. Nejenže vám zkompletujeme potřebné účetní podklady pro vaši potřebu i potřebu kontrolních úřadů, ale poradíme, kde ušetřit, případně, kde jsou vaše největší rezervy pro rozvoj firmy. I to je možné vyčíst ze správně vedené daňové evidence.

Od daňové evidence k běžnému účetnictví

Daňová evidence je důležitou službou v naší firmě, kterou nepodceňujeme. Chceme, aby naši klienti měli jistotu, že se o tuto oblast nemusí starat, že ji předali odborníkům, kteří nesou plnou zodpovědnost. Další rozvoj firmy může znamenat přechod k běžné účetní agendě, a pro vedení účetnictví či zpracování mezd a daní jsme plně k dispozici. Nabízíme i různé formy zpracování, které využívají nejnovější způsoby komunikace, například vzdálený přistup či on-line zpracování. Využijte našich služeb, které vám uvolní ruce pro podnikání.